Девојка јавно пуши марихуана среде Скопје и повикува сите да го прават тоа (Видео +18)

Пушам џоинт на јавно место, девојка од Скопје си запали еден ‘фиш’ и си пуши на улица во Скопје.

Видеото веднаш се прошири на социјалните мрежи.

Скопјанката вели : „Ја почнувам слободата на канабисот“. Преку видеото повикува да ја следат на инстаграм и фејсбук, за сите да може слободно да се шетаат по улица со џоинт.

air max 90 essential sale