Семејна драма во Пласница

Во 16.30 часот телефонски во Полициската станица Македонски Брод пријавено е дека околу 16.20 часот во близина на месноста викана „Питран“ атар на селото Дворци-општина Пласница нарушен е јавниот ред и мир со физичка пресметка од М.С (51) од Пласница и неговите синови М.С и А.С од една страна , а од другата страна лицата Н.Н. и неговите синови Е.Н. и Н.Н., сите од Пласница.

По расчистување на случајот, ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

Air Jordan 3 For Women-024