Заврши драмата: Најдена исчезнатата девојка од Скопје

Драмата за семејството од Бит Пазар чија ќерка беше пријавена за исчезната, исчезна.

Од страна на полициски службеници била пронајдена и предадена на семејството 24-годишната Ш.М. од Скопје за која на 01.04.2019 во Полициската станица Бит Пазар беше пријавена од страна на нејзиниот татко дека се оддалечила од домот.

nike air max 1 sale