Секс хороскоп: Овенот сака утрински секс, Водолиите групни дружби

Овен

Припадниците на овој хороскопски знак најмногу ги возбудува ненадеен утрински секс и кога партнерот за време на секс ќе ги повлече за коса.

Бик

Биковите уживаат во бакнежи во вратот и чоколадо. Доколку партнерот ви е бик бидете креативни и пронајдете добар спој на овие две работи.

Близнаци

Брзински секс, а богами и оралниот секс се нешто во што уживаат близнаците. Имаат и фетиш – сексуалните играчки.

Рак

Емотивните ракови уживаат во нежни допири по стомакот и градите.

Лав

Овој огнен знак сака груб секс и комплименти. Никогаш не заборавајте да го пофалите сексуалното знаење на лавот – тоа е неговиот најголем фетиш.

Девица

Девицата од вас ќе го крие својот најинтимен фетиш, а тоа се лисици и синџири.

Вага

Ништо нема да ја возбуди вагата како страсни допири по задникот.

Скорпија

Фетишот на овој хороскопски знак е секс во вода, а богами секогаш се расположени и за секс на јавно место.

Стрелец

Предложете му каква било сексуална авантура и возбуда, која тој веднаш ќе ја прифати и ќе ви го открие својот фетиш.

Јарец

Јарците се палат на секс на големи височини, па ако сте за тоа однесете го на некоја планина. Ако сексот во природа не ви е омилен обидете се да најдете друга опција.

Водолија

Фетишот на водолиите во кревет се групен и ’сајбер’ секс. Ако се впуштите во секс со водолија, слободно употребете и сексуални играчки – пријатно ќе се изненадите.

Риби

Рибите сакаат да се снимаат за време на сексуални игри, а најмногу уживаат кога им ги допирате стапалата.