Напиток кој ќе ве ослободи од високиот притисок и холестеролот

На време погрижете се за своето здравје. Со неколку едноставни и достапни состојки подгответе магичен напиток против висок притисок и холестерол.

Потребни состојки:

– 1 дл сок од домати (домашен свежо цеден)

– лажица исецкан магдонос

– половина лажичка лук во прав

– лажица маслиново масло

Сите состојки добро измешајте ги и напитокот пијте го наутро на празен стомак.

new nike air max 2019