Жена нападната во трговски центар во Скопје

Вчера во 21:15 часот во СВР Скопје 58-годишната П.С. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20:00 часот во трговскиот центар во Скопје била физички нападната од С.Г.

Полицијата работи на расчистување на случајот.