Трисет и шестгодишен скопјанец се фрлил од 11 кат

Млад Скопјанец утринава си го одземал животот скокајќи од терасата од 11 кат.

Во МВР во  05.25 часот е пријавено дека од терасата од 11 кат од зграда во Скопје скокнало лицето Т.Ј (36) од Скопје.

Смрт кај лицето е констатирана од доктор од Итна медицинска помош . Засега нема детали за овој немил настан.

cheap nike free run 5.0