Скопјанец нападнат во казино на „Партизанска“

Ноќеска околу 01 часот по полноќ, С.К. (23) од Скопје пријавил дека вчера околу 22 часот, во казино на булевар “Партизански одреди“, бил физички нападнат од страна на А.А. и О.А.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

cheap nike air max 90