Бакнеж за Ф4, сопругата на Кањељас со најслаткиот подарок (фото)

По големата победа против Флензбург започна еуфоричната радост на сите ракометари кои ја испишаа историјата на Вардар. Сите прво ги побараа или повикаа најблиските, сопругите и децата.

Жоан Кањељас, кој пред две недели беше избран за МВП на СЕХА лигата го дочека бакнежот на неговата сопруга како најсладок подарок за пласманот на Ф4 во Келн.

Фото:Gol.mk

cheap nike air max 90