„Вечер“: Полицискиот час од сабота од 19 часот, до вторник во 5 часот

Владата предлага полицискиот час за престојниот викенд во кој се празнува Рамазан Бајрам и Свети Кирил и Методиј (недела и понеделник) да започне во сабота во 19.00 часот и да заврши во вторник во 05.00 наутро, дознавадознава Вечер.мк од извори на Илинденска.

nike dunk high black leather chair for sale | Women's Designer Sneakers - Luxury Shopping