Пијан скопјанец ја нападнал сопругата, синот, ќерката и нејзиното момче

Ноќва околу 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот.

Се работи на расчистување на случајот.

new nike air max 2019