Жељко Самарџиќ: Во Скопје ќе го прославиме месецот на љубовта и виното!

На 16. Февруари Жељко ќе ги изненади сите фанови со голем спектакуларен концерт во Скопје, по повод месецот на љубовта и виното.

Во Вип Арената Борис Трајковски ќе одекнуваат неговите нови хитови како и неговите добро познати безвременски балади.

Да го прославиме месецот на љубовта и виното!

Влезниците се веќе пуштени во продажба и истите може да се набават преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com, “Пола Југотон” и “Цвеќара Розе” – Веро 2.

air max 90 essential sale