SUN Production веќе традиционално сезоната журки на затворено ја започнува во ноќта кога градот убав не спие!!! 

И оваа Бела Ноќ Ве каниме на еден навистина специјален настан, заедно со еден од најлегендарните продуценти на современа електронска музика, фронтменот на еден од најуникатните електронски бендови...

JUNO REACTOR by Ben Watkins

Со специјален аудио и визуелен перформанс!!! 

И секако за приказната да биде комплетна ќе ги чуеме во живо најголемите македонски амбасадори на психоделичниот звук на светската транс сцена во моментов:

SPIRIT ARCHITECT

DJANTRIX

Домашна поддршка SUN Production дјите:

DARE

SOUNDKILLAH

HUMANOID

DECORATION: TBC

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу и многу повеќе...

Сабота 7 октомври 2017

ВИП мала сала Борис Трајковски

Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 350 денари, а потоа 400 денари.