Влатко Лозаноски вечерва ќе пее пред полна сала

За вечерва се најавува голема забава заедно до македонскиот музичар Влатко Лозаноски.

Едно е сигурно, Лозано во вечерва ќе пее пред полна арена. 

Од Авалон информираат дека во продажба се последните илјада влезници за концертот на Лозано.

За сите заинтересирани во моментов влезници има од сите категории, а истите можат да се набават преку продажната мрежа на Авалон низ Македонија, онлајн на www.avalon.mk, Југотон, Розе Веро 2 и на продажното место во Сити Мол.

Исто така, информираат и дека одредена количина на влезници ќе може да се набави и на денот на концертот, на билетарата во ВИП Арената

new nike air max 2019