Видео: Верижен судир на „Партизански одреди“

На булеварот „Партизански одреди“ во Карпош 4 се случи верижен судир во кој учествуваа четири возила.

Во судирот учествувале возила „Хонда“, „Рено“, „Опел“ и едно такси возило.

Засега нема повеќе информации за повредени лица.

ВИДЕО: Макфакс