(ВИДЕО) Погледнете како Шкендија газеше Полјаци

Бесарт Ибраими во 41. и Стенио Жуниор во 68. минута беа стрелци во триумфот на тетовскиот тим над Краковија од 2:0 во првиот двомеч од 1. квалификациско коло во ЛЕ.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

nike air max 1 sale