Тепачка во кафе-бар на Партизанска

Во 06:30 часот во кафе бар на булеварот „Партизански Одреди“ бил нарушен Јавниот ред и мир со тепачка помеѓу две лица.

Се степале 49-годишниот Д.Б.  и 47-годишниот М.Б. двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

nike air max 1 sale