Слушнете ја „Dancing“ – новата песна на Eye Cue (видео)

Eye Cue имаат нова песна. Минатогодишните евровизиски претставници на Македонија денес го објавија спотот за „Dancing“.

Музиката, текстот и продукцијата на песната ги потпишува Бојан Трајковски.

nike air max 1 sale