Скопјанец претепан во автобус на ЈСП

Во 22.50 часот во Полициската станица Кисела Вода 59-годишниот Љ.Р. од Скопје пријавил дека истиот ден во 22.40 часот на булеварот „Борис Трајковски“ во автобус бр.41 на ЈСП физички бил нападнат од непознато лице.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

air max 90 essential sale