Резултатите се фантастични: Пробајте го овој напиток, и преку ноќ изгубете половина килограм!

За да му  помогнете на организмот да продолжи да ја вари храната дури и  кога спиете и  со  тоа да го  забрзате  метаболизмот, потребно  е да направите неколку  работи.

За почеток  неколку  дена пред спиење немојте  да јадете ништо, а потоа непосредно пред спиење подгответе  напиток од следните  состојки:

-половина цеден лимон

-лажичка сецкан магдонос

-малку цимет

-половина лажичка оцет помешана во 250мл вода.

Само додадете ги  состојките и измешајте

Доколку  не ви одговара вкусот, можете да додадете мед или ѓумбир.

Доколку  се придржувате до правилата , би  требало наутро да се разбудите половина килограм полесни, а можеби  уште поважно  е тоа што  воопшто нема да бидете надуени и отечени.

Уште побрзи резултати би добиле доколку  вечерата во потполност  ја замените со  овој  напиток, но  дури и  доколку  не го сторите тоа, по месец дена упореба ќе бидете видно послаби.