Пронајдена исчезнатата Ц.Б. од Скопје

Вчера во 14.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека Ц.Б.(88) од Скопје, која била пријавена за исчезната претходниот ден, била пронајдена.

Ц.Б. била пријавена за исчезната во Полициската станица Ѓорче Петров, од страна на нејзината ќерка С.Ј.(62).

nike air max 1 sale