Превртен автомобил кај Веро Џамбо (ФОТО)

Превртен автомобил утринава го отежна движењето од Центар кон Аеродром, пренесува Сител.

На сообраќајката интервенираше екипа на Брза помош и екипа на пожарна, според неофицијални информации нема тешко повредени лица.