По победата: Ечеше „Македонија“ во соблекувалната (ВИДЕО)

Нашите репрезентативци еуфорично ја прославија победата над Летонија на стартот на квалификациите за Европско првенство. Во соблекувалната атмосферата беше весела по триумфот од 3-1 и ечеше „Македонија“.

Погледнете како беше во соблекувалната на нашите фудбалери.

 

new nike air max 2019