Најсилен природен лек: Го подобрува помнењето, видот и слухот и ги топи маснотиите

Кога ја јадете оваа смеса, функцијата на мозокот значително се подобрува.Еден од најмоќните природни лекови не само што ќе ви  го подобри помнењето за неверојатни 80 проценти туку и ќе успее да ги  стопи   масните наслаги  со  кои  се борите со  години.

Клучната состојка е ренот кој  е богат со витамин С, калиум, витамин В1, В2 и В6, како и  со  железо, магнезиум и  фосфор.

Ренот го  забрзува метаболизмот, го  отстранува заморот и го поттикнува  развојот на добри  бактерии во  стомакот.

Состојки:

125ге рен

4 лимони

3 лажици мед

2 лажици цимет и парче ѓумбир

Подготовка:

Во блендер испасирајте го реот и ѓумбирот. Исцедете го сокот од лимонот, додадете го во блендер, добро измешајте па додадете го циметот и  медот. Добро  измешаната смеса ставете  ја во  стаклен сад.

 Два пати дневно  земајте по една лажица од смесагта пред оброк, а доколку вежбате, пред тренинг.

Земајте ја оваа смесе три недели и  ќе ги  забележите резултатите.

air max 90 essential sale