Најголемиот убиец на целулитот – витамински пијалок кој ќе го обожавате

Ова е здрав пијалок кој ќе ве разбуди наутро, а ќе ви помогне и да се ослободите од целулитот.

Потребни состојки:

1 грејпфрут

1 лимон

неколку ливчиња магдонос

малку ѓумбир по желба

Измешајте ги сите состојки во блендер и уживајте во прекрасниот освежителен вкус.