Масовна тепачка, вечерва на „Рузвелтова“

Тепачка и бркотница со ножеви се случила вечерва на улицата „Рузвелтова“ во Карпош 1, непознати лица го нарушиле јавниот ред и мир, пренесува НетПресс

Според информацијата лицата се помлади и расправијата ја почнале во познато кафуле во близина на СЈО, неофицијално има и повредени.

Фото: Архива

air max 90 essential sale