Крвава тепачка на Бит пазар: 10-12 насилници тепале младо момче

Синоќа во 23.10 часот во Полициската станица Бит Пазар, С.Н. (27) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 22.00 часот на бул. „Крсте Мисирков“ физички бил нападнат од 10 до 12  непознати лица, при што му биле нанесени телесни повреди. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

cheap nike free run 5.0