Исчезна 17-годишен скопјанец

Исчезна  17 годишниот Марјан Станојевиќ ,  младиот  тинејџер последен пат е  виден во ГТЦ во Скопје . На себе младиот Марјан имал сини фармерки и тексас јакна.

Исчезнувањето на  Марјан Станојевиќ  неговото семејство го пријавило во МВР.

Доколку го забележите Марјан информирајте ја најблиската полициска станица или јавете се на бројот 192.

 

air max 90 essential sale