За градот
23. септември 2016 - 12:13

Гламурозно отворен нов Порше салон во Скопје

Порше Македонија со гламурозна свеченост синоќа го отвори новиот продажен салон во Скопје во кој ќе се продаваат ексклузивните модели на Porsche: Boxster 718, Cayman 718, 911 Carrera, Panamera, Cayenne и Macan.

Повеќе информации за настанот може да прочитате тука.