Екипата на Вардар вчера пристигна во Келн. Раул Гонзаелз предводен од своето мото „Работа, работа и само работа“ не остава простор за опуштање и веднаш ги свика на тренинг. Погледнете како помина првиот тренинг на Вардарци во Келн.

Целата галерија можете да ја погледнете на официјалната страна на РК Вардар.