Фото: Тешка сообраќајка во центарот на градот

Тешка сообраќајна несреќа се случила на улицата Јордан Мијалков во центарот на градот. Екипата на Скопјеинфо е на терен и според првичните информации возачот изгубил контрола на возилото и излетал од патот. Засега нема информации за повредени лица.

Очекувајте подетални информации наскоро.

cheap nike air max 90