ФОТО: Страшна сообраќајка на Партизанска - две возила БМВ здробени до половина

Страшна сообраќајка вечерва се случила на булеварот Партизански одреди во Скопје.Повеќе лица се повредени во сообраќајна несреќа која се случила на семафорите во близина на трговскиот центар „Лептокарија“ во Скопје, пред околу еден час, според тврдењата на очевидци.

Се претпоставува дека има шест повредени лица. Возилата кои учествувале во несреќата се тешко оштетени.

Галеријата погледнете ја на Телеграф

 

new nike air max 2019