Фото: Сите патишта водат кон... „Аца Лукас“!

По повод 2 години од постоењето на ланч барот „Дежа Ву“ во трговскиот центар Капитол Мол во Аеродром вчера се случи една попладневна забава со која Скопје доживеа културен шок. Доказ за тоа е следнава фотографија која експресно се прошири на социјалната мрежа Твитер. Ви го пренесуваме твитот во продолжение:

 

cheap nike air max 90