Фото: Престрелка на „Партизанска“

Во скопскaта населба Карпош, кај трговскиот центар „Лептокарија“ вечерва имало престрелка.

Неофицијално, пукотници си размениле две лица од своите возила, во моментов нема информации за повредени.

Фото: Твитер

cheap nike free run 5.0