Македонскиот пејач Влатко Илиевски утринава беше пронајден мртов во својот автомобил.

Од полицијата за Пресс24 ја потврдија оваа информација и велат дека работат на увид на  местото на настанот.

Ова е последната објава на младиот пејач на неговиот Фејсбук профил.