Евровизискиот тим веќе е комплетиран - еве кој ќе ја придружува Тамара на сцената на „Евровизија“

Евровизискиот тим кој во мај ќе ја претставува Македонија на сцената на „Евровизија“ во Тел Авив веќе се комплетира.

Како што соопштија од екипата на Тамара, позади неа како вокална поддршка ќе се појават Антониа Гиговска, Александра Јанева и Васил Гарванлиев.

air max 90 essential sale