Драма утрово во Скопје - нападнати 4 лица

Четири лица од Скопје во неделата утрото околу 5 часот биле физички нападнати од две непознати лица.

-Во 09,40 часот Д.С.(19), К.С.(25), А.П.(22) и С.С.(28) сите од Скопје, пријавиле дека околу 05,00 часот во близина на ноќен клуб на улица „Венјамин Мачуковски“ во Скопје биле физички нападнати од страна на две лица, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

new nike air max 2019