(ВИДЕО) Шкендија повторно ја реши Краковија

Тандемот на „црвено-црните“ Бесарт Ибраими - Ферхан Хасани, стрелаше во домашната мрежа, првиот во 13. минута, а вториот во 90+3.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

cheap nike free run 5.0