Три возила на еден сопственик изгореа во пожар

Пожар зафати три возила во Скопје. Изутринава во 3.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Јане Сандански“ настанал пожар во возило „порше кајен“, сопственост на М.Ј.(43) од Скопје. Од огнот биле зафатени и возила „сузуки“и „пежо“. Извршен е увид, информира МВР.

Air Jordan IX 9 Shoes