Самоубиство во Скопје - тело пронајдено под мостот во Маџир Маало

Мртво машко тело претпладнево е пронајдено во скопската населба Маџир Маало, дознава КУРИР.

Телото било пронајдено под мостот, а според првичните информации до кои дојде КУРИР, човекот се фрлил од него.

Инаку, во последниве 24 часа, ова е второ самоубиство во Скопје. Вчера претпладнето околу 11 часот, маж на возраст од 56 години си го одзеде животот скокајќи од 5. кат на улицата Трифун Бузев бр.1 во скопската населба Карпош 4. 

nike air max 1 sale