Роналдо се лизна на скалите од автобусот, ќе се повредеше на бизарен начин (видео)

Еден од најдобрите светски фудбалери Кристијано Роналдо можеше да се повреди на бизарен начин при излегувањето од автобусот непосредно пред тренингот на „кралевите“ на Националната Арена „Филип Втори“.

 

nike air max 1 sale