Секојдневие
11. Јануари 2017 - 15:15

Љубов на прв поглед: Хана се топи во прегратката на Игор Џамбазов (Фото)

Тамара Тодевска на својот инстаграм профил објави фотографија која разбуди насмевки на многу лица. Игор Џамбазов уживаше во прегратка на малата Хана, а Тамара напиша дека се работи за љубов на прв поглед.