Хаус журка со Вутер де Мур во „Сектор 909“

Вутер де Мур вторпат ќе настапи во „Сектор 909“, откако летово ги забавуваше скопјани.

Хаус журката почнува во 23:30 и ќе трае до 5 часот изутрина. Влезот е 250 денари.

air max 90 essential sale