Фото: Тешка сообраќајка во центaрот на Скопје

Тешка сообраќајна несреќа се случила пред неколку часа на булеварот Тодисеј Гологанов во Скопје. Овие фотографии кои ги објави Курир сведочат дека е направена голема материјална штета, но се уште нема информации дали има повредени во оваа несреќа.

air max 90 essential sale