Секојдневие
22. July 2016 - 20:25

Фото: Досега необјавени фотографии од ќерката на Тамара Тодевска

Бебето Хана моментално е најпознатото бебе во Македонија, а фотографиите од неа ги полнат медиумите.

Лицето на ќерката на Тамара Тодевска долго време беше мистерија, но денеска Вистина.мк објави фотки од малата Хана.

Повеќе на Вистина.мк