Брачен пар од Скопје физички нападнати од четири лица

На 13.03.2019 во 17.15 часот во СВР Скопје, Б.С.(42) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 16.30 часот на улица „Франц Лист“ четири лица физички ја нападнале неа и нејзиниот сопруг А.С.(42). 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

cheap nike air max 90